Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

Agroturystyka- definicja ( wikipedia) – forma wypoczynku w warunkach zbliżonych do wiejskich. Może być połączona z pracą u osoby zapewniającej nocleg. Agroturystyka traktowana jest jako alternatywne do rolnictwa źródło dochodu mieszkańców wsi.

Agroturystyka, to forma turystyki, która  obejmuje różnego rodzaju usługi, począwszy od zakwaterowania, poprzez częściowe lub całodniowe posiłki, wędkarstwo i jazdę konną, po uczestnictwo w pracach gospodarskich.

Agroturystyka polega na wykorzystaniu walorów krajobrazu wiejskiego i uatrakcyjnianiu gościom pobytu udziałem w codziennych zajęciach w gospodarstwie, w tradycyjnym rzemiośle artystycznym (np. haftowanie, szydełkowanie), w obrzędach ludowych oraz w przygotowywaniu potraw regionalnych, połączonym z wypiekiem chleba, wyrobem serów lub wędlin.

Agroturystyka, to rodzaj turystyki wiejskiej, znanej w Polsce od dawna, jako “wczasy pod gruszą”.

Agroturystyka jest to forma wypoczynku u rolnika, w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, gdzie można mieszkać, jadać wspólne posiłki z gospodarzami, uczestniczyć w wielu pracach polowych, obserwować jak na co dzień wygląda hodowla zwierząt i produkcja roślinna.

Celem agroturystyki jest przeciwdziałanie wyludnieniu wsi i miejscowości górskich, wzrost dochodów ludności miejscowej, wytwarzanie wyrobów pamiątkarskich, wzrost atrakcyjności obszarów wiejskich, wyrażający się we wzroście cen gruntów, a przez to wartości terenów rolnych i wiejskich oraz rozwój infrastruktury wspierającej ekologiczne wzory turystyki.

Najwięcej kwater agroturystycznych w Polsce zlokalizowanych jest w województwach: małopolskim (OK. 9845), podkarpackim (OK. 8482) i pomorskim (ok. 4861).

Pod względem liczby obiektów agroturystycznych wyróżniają się województwa: podkarpackie (ok. 995), małopolskie (819) i podlaskie (ok. 478).

Agroturystyka “U Bożenki”,  to kolejna oferta dla Ciebie  od moich Partnerów!

Skorzystaj, bo warto!  Dlaczego? Posłuchaj.. zobacz… i .. zarezerwuj miejsce w malowniczej malutkiej miejscowosci o nazwie Kolonia Pasieka… już dziś ! 🙂

Kolonia Pasieka to otoczona łagodnymi wzgórzami spokojna i przyjazna mała wioska , nieskażona ruchem turystycznym.

Agroturystyka ,, U Bożenki” to miejsce ciche i przytulne dostarczające swoim gościom wypoczynek w otoczeniu natury oraz sielankowego malowniczego krajobrazu , który przez ciekawe ukształtowanie terenu i pobliskiego lasu zachęca do pieszych wycieczek…

Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

 Wyposażenie i zakwaterowanie.

Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

 Okolica i atrakcje turystyczne.

Gospodarstwo Agroturystyczne ,, U Bożenki ‘’ położone jest we wsi Pasieka Kolonia woj. Lubelskim . Wieś jest oddalona od miasta powiatowego Kraśnik ok. 4 km . W pobliżu znajdują się :

– Muzeum 24 Pułku Ułanów im. Hetmana Wielkiego Koronnego Stefana Żółkiewskiego., oraz …

Zobacz wiecej >>> TUTJ!

 

Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

Wiosna – lato 

Bożenka oferuje swoim gościom wspaniałe dary ziemi, wyprodukowane w swoim ekologicznym gospodarstwie. Smakowite potrawy wychodzące spod jej palców sprwią Ci fantastyczna podróż wśród kulinarnych smaków w lubelskiej tradycji.

Zdjęcia, które zmieściłam, oddają doskonale tą podróż !

Mniam, mniaaam ! 🙂 nic dodoać… nic ująć! 🙂

Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!

Jesień – zima 

Agroturystyka U Bożenki, to wpsaniały pomysł nie tylko na letnie wakacje. W okresie jesienno zimowym w gospodarstwie czeka na gosci równie wiele atrakcji.

Ale największą atrakcją w każym sezonie jest kojąca cisza i spokój… Czyste i rześkie powietrze, no i… sama gospodyni! Bożenka 🙂

Dziękuję za uwagę i poświęcony czas.

Reklamuj Siebie z moją firmą. Dołącz do grona moich Partnerów! 

Jak to zrobić ? Kliknij >>> TUTAJ !

One thought to “Agroturystyka “U Bożenki”. Wakacje 2017 w promocyjnej cenie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *