Atmosphere. Popularna marka brytyjczyków. Najnowsze kolekcje outlet.

Prześlij swoim znajomymj...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

Najnowsze kolekcje outlet od Jolantha Fashion.  Zainteresowana/y? Napisz do mnie!

Kliknij po OFERTĘ

Atmosphere. Popularna marka brytyjczyków. Najnowsze kolekcje outlet.

Zapoznam Cię dzisiaj z najpopularniejszą w Wielkiej Brytanii marką Atmosphere gigantycznej sieciówki Primark.

Pragnę Cię tym samym zachęcić do skorzystania z mojej oferty handlowej :

Sprzedaż hurtowa nowej,  markowej odzieży OUTLET, najlepszych marek z Wielkiej Brytanii .

Atmosphere, 

to jedna z marek jaką polecamszczególnie dla klientów w Polsce, gdyż jest to marka mało dostępna i poszukiwana w tej części Europy.

Primark i Atmosphere nigdy nie gościły w Polsce, tak jak wielu światowych gigantów tej branży.

Atmosphere. Nieco historii

Atmosphere, to irlandzka marka z Dublina, założona w czerwcu 1969 roku, sprzedawana w w sklepach Penneys, a poza Irlandią  w najbardziej popularnej sieciówce Primark.

Pierwszy sklep marki Atmosphere został załozony na 47 Mary Street w Dublinie przez Arthura Ryan w imieniu rodziny Weston.

Sukces marki w Irlandii doprowadził do oromnej ekspansji do Wielkiej Brytanii, manifestującw 1971 roku otwarciem dużego sklepu w Belfast City Center.

Tam marka Atmosphere odniosła niewiarygodny sukces, a w1973 powstał kolejny duży sklep w Derby i  tym samym marka zagościła w Anglii na dobre.

W 2015 roku firma Primark otworzyła obecną międzynarodową siedzibę w odbudowanym budynku w Dublinie – Arthur Ryan House, dawniej Chapel House.

Firma Primark oferuje różnorodne produkty marki Atmosphere. jest to w tym odzież , damską, odzież męską, odzież dziecięcą i niemowlęcą, odzież domową, akcesoria, obuwie, kosmetyki i wyroby cukiernicze.

Firma primark w Wielkiej Brytanii  sprzedaje ubrania po niskich kosztach na rynku, poniżej średniej ceny. Wraz ze sprzedawcami detalicznymi, takimi jak Zara czy H & M , Primark przyczynia się do współczesnej „modnej mody” .

Według artykułu w The Economist, ”

Dla wielu kupujących, Primark ma nieodpartą ofertę: niesamowite modne ubrania po zadziwiająco niskich cenach. Efektem jest nowy, a nawet szybszy rodzaj szybkiej mody, zmuszający konsumentów do kupowania mnóstwa przedmiotów, nawet tych samych, które można wykorzystać, gdy pierwsze zniszczone, odrzuć je po kilku noszach, a następnie wróć do kolejnej partii nowych strojów „…

Nic dodać nic ująć 🙂

W swojej ofercie handlowej firma Primark,  poza odzieżą i akcesoriami dla całej rodziny stworzyła linię kosmetyków „PS Pro”, która została doceniona przez wielu blogerów  z powodu piękna i wysokiej jakości, a zarazem  niskiej ceny.

Obecnie marka Atmosphere w sieciowych sklepach Primark posiada ponad 315 placówek.

Największy sklep Primark znajduje się na Market Street , w Manchesterze , w Anglii, zajmując powierzchnię handlową na trzech kondygnacjach o powierzchni 14 000 m 2. 

Jest gdzie spacerować!

W Wielkiej Brytanii w połowie lat 2000 firma osiągnęła największy rozwój.

W maju 2006 r. powstał pierwszy Primark W Madrycie w Hiszpanii. Był to pierwszy punkt handlowy spoza Irlandii i Wielkiej Brytanii .

Po dziesięciu latach w Hiszpanii powstało juz ponad 40 sklepów Primark a Primark w październiku 2015 roku właśnie w madrycie powstał drugi co do wielkości slep całej sieci.

W grudniu 2008 r. Primark zagościł również w Holandii , a następnie w 2009 w Portugalii  , Nmczechi Belgii.

W latach 2012/14 marka Amsosphere wchodzi na rynek Austrii, Francji i Woszech, a w roku 2015 podbiła nawet Stany Zjednoczone, trafiając do Downtown Crossing , w Bostonie , w miejsce zwanymniegdyś sztandarowym magazyn Filene’s .

Marka Atmosphere. Opinie

Marka Atmosphere, oraz sieciówka Primark ma na światowym rynku doskonałe opinie.

Klienci kochają nie tylko odzież,ale również  dodatki w postaci torebek, czapek, rekawiczek, szalików, apaszek, w najmodniejszych trendach i dostepnej dla każdego portfela cenie.

Podobną, rewelacyjną popularnośćią cieszy się również „primarkowa” bizuteria.

Ogromny wybór świecidełek na każdą okazję, błyszczacych i kolorowych w przeróznym efektownym desingu przyciąga oko najwytrawniejszych klientów.

Jakość towarów marki Atmosphere jest bardzo dobra. To opinia wiekszości kupujących,i moja 🙂 Sama często odwiedzam tę popularną sieciówkę dla siebie i moich klientów.

Primark zapewnia swoim klientom codziennie  nowe kolecje czarując fasonami, kolorami, no i ceną ! Ogromna różnorodność w wyborze zapewnia ogromny ruch i oczyiście sprzedaż.

Poza tym odzież popularnej w Wielkiej Brytanii marki Atmosphere jest bardzo różnorodna, więc każdy, niezależnie od wielu na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

W kwestii opinii o jakości produktów Atmosphere nie brakuje również oportunistów, jak wszędzie…

Cóż… Daleko marka Atmosphere  to nie jakość, wykończenie i klasa  Chanell, czy Armaniego, ale przecież każdy ma swój gust i przede wszystkim budżet…

Dziękuję za uwagę i poświęcony czas. 

Zapraszam do wspólpracy!

Jola by Jolantha Fashion

2 myśli na temat “Atmosphere. Popularna marka brytyjczyków. Najnowsze kolekcje outlet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *