Outlet online z Wielkeiej Brytanii. Odzież sportowa marki Everlast.

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Outlet online z Wielkiej Brytanii. Odzież sportowa marki Everlast.

Zamów online odzież sportową OUTLET marki Everlast z Wielkiej Brytaniz dostawą kurierską prosto pod Twoje drzwi za Free!

Dlaczego warto zamówić OUTLET online z Wielkiej Brytanii marki Everlast? 

Bo gwarantuję, że się nie zawiedziesz! Jest to odzież przede wszystkim oryginalna. A  odzież sportowa marki Everlast jest ceniona i bardzo chętnie kupowana przed klientów na całym świecie. I to jest niepodważalny fakt!

Oczywiście na polskich internetowych forach opinie są podzielone… jak zawsze.

Ostatnio czytałam, że marka Everlast  to cyt. “najtańsze angielskie badziewie”, “chłam” itp…
Bardzo się zdziwiłam, gdyż od wielu lat ja i moi znajomi kupujemy odzież tej marki i nigdy się nie zawiedliśmy.

Niestety na całym świecie produkuje się podróbki i żaden kraj nie poradzi sobie do końca w likwidacji tego procederu. Podobnie jak z narkotykami. To równie ogromny biznes…

Podróbki, które często są niezdrowe dla organizmu, z domieszkami niesprawdzonych syntetyków i innych związków chemicznych mogą spowodować groźne alergie, choroby skóry, a nawet raka i uszkodzenia mózgu,

To straszne,,, że człowiek świadomie wypuszcza na rynek trujące produkty, byle tylko zarobić kasę…

Podrobione towary psują wizerunek każdej marki, gdyż nigdy nie odpowiadają technologicznym normom produktu.

I tu moja rada.

Jeśli masz swoja ulubioną markę, skorzystaj z pomocy internetu i sprawdź etykiety. Czasem tylko jedna literka napisana jest inaczej, czego nie jesteś w stanie dostrzec, a wtedy niestety jest to podróbka.

Nie wierz również w super niskie ceny ” oryginalnych” towarów. Cena odzieży outlet nie może być przecież niższa w innym kraju, niż w tym w którym towar jest produkowany.

Ale wróćmy do marki Everlast… 🙂

Nieco historii marki Everlast.

Marka Everlast powstała W 1910 roku. 17-letni Jacob Golomb, syn krawca, a przede wszystkim zapalony pływak, postanowił założyć firmę, aby wyprodukować stroje kąpielowe bardziej wytrzymałe niż dostępne w tych czasach.

Producent strojów kąpielowych gwarantował, że jego “garnitury” wytrzymają dłużej niż rok i nazwał je “Everlast”.

Wkrótce Everlast rozszerzyła swoją ofertę i przystąpiła do produkcji szerokiej gamy sprzętu sportowego. I to był strzał w dziesiątkę!

Firma, jako pierwsza wyprodukowała sprzęt bokserski w 1917 roku po tym, jak młody Jack Dempsey poprosił ich o zaopatrzenie go w nakrycia głowy, które wytrzymają ponad 15 rund. Udało się!

Do nowatorskiej marki Evelast zgłosiły się kolejne gwiazdy boksu : Roberto Duran , Joe Frazier , Marvina Hagler , Larry Holmes , Sugar Ray Leonard i Muhamad Ali, których marka Everlast stała się  sponsorem.

Szczególnie dzięki Muhamadowi Ali marka Everlast stała się najbardziej znaną marką produkującą sprzęt bokserski.

W latach  pięćdziesiątych XX wieku, Jacob Golomb zmarł a jego syn Daniel, przejmując biznes po ojcu nadał logo Everlast na rękawicach bokserskich firmy.

W ten sposób chciał zwiększyć widoczność marki w telewizji, a tym samym zareklamować markę. Dobry marketing i  znowu to strzał w dziesiątkę.

Marka Everlast zaczęła się niewiarygodnie  rozwijać.  Produkcję rozszerzono o o inny asortyment. Był to już nie tylko  nie tylko sprzęt bokserski, ale również odzież sportowa dla kobiet i mężczyzn, oraz obuwie.

W 1958 r. Ben Nadorf kupił 50% Everlast Sports Mfg. Corp I stał się wyłącznym właścicielem marki.

W 2000 r. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez Active Apparel Group George’a Horowitza, która produkowała męską i damską odzież sportową na licencji Everlast.
2007 roku Direct Sports przejął Everlast Worldwide.

Od tego czasu marka Everlast rozszerzyła swoją działalność o MMA. no i przyszedł czas na nagrody!

Stroje i sprzęt marki Everlast zostały pięciokrotnie nagrodzone światową nagrodą MMA dla najlepszej marki sprzętu technicznego. Ostatnią nagrodę marka odebrała w 2016 r.

Od 2007 roku sprzęt bokserski Everlast jest produkowany w fabryce w Moberly w stanie Missouri. Inne produkty są wytwarzane poza USA , a szczególnie w Wielkiej Brytanii, przez licencjobiorców.

Wszystko nadzoruje “wszechmocny ” Direkt sport”, w których zakupisz również inne najlepsze marki takie jak Adidas, Puma, Nike, Reebok i inne.

Obecne produkty marki Everlast

W obecnym czasie Everlast produkuje dużą ilość rękawic bokserskich i MMA do wszelkiego rodzaju treningów i sprzętu związanego z boksem.

Są to między innymi ciężkie torby, worki treningowe i nakrycia głowy.

Marka Everlast posiada opatentowane technologie, które amortyzują dłonie i nadgarstek (EverGel), regulują temperaturę ciała (EverCool), odprowadzają wilgoć (EverDri) i zwalczają rozwój bakterii i drobnoustrojów (EverFresh).

Ponadto firma Everlast zapewnia sprzęt do popularnych na całym świecie reality show, takich jak The Contender i The Biggest Loser , a także magazynów fitness i filmów fabularnych.

Gigantyczne Firma Everlast, to rzecz jasna nie tylko sprzęt sportowy. Marka słynie na całym świecie również z doskonałej jakości odzieży sportowej dla kobiet,  mężczyzn i dzieci, produktów sportowo-odżywczych i obuwia sportowego, kosmetyków, zegarków i innych akcesoriów.

Odzież marki Everlast doskonale sprzedaje się w Europie.
Najmodniejsze kolory i fasony, oraz doskonała jakość i dobra cena przyciągają klientów.

Co z tego wynika?

1. Zaufaj marce Everlast!

2.  Zamów online sportową odzież OUTLET marki Everlast!

Kliknij >>> TUTAJ! 

3. Rozwiń asortyment swojego sklepu współpracując

Jolantha Fashion!

.

Dziękuję za uwagę i poświęcony czas.

Zachęcam do współpracy

Outlet online z Wielkiej Brytanii. Odzież sportowa marki Everlast.

i nie tylko..  jest w zasięgu Twojej klawiatury 🙂

ZAPROSZENIE : 

mój nowy blog TYLKO DLA DOROSŁYCH 

jest już dostępny → TUTAJ! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *