J. Fashion wstrzymuje sprzedaż z powodu pandemii do odwołania

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

J. Fashion wstrzymuje sprzedaż z powodu pandemii do odwołania

Z powodu pandemii koronawirusa J. Fashion wstrzymuje sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii do odwołania. Granice są zamknięte, niektóre państwa zamykają już nawet wjazd do niektórych najbardziej zagrożonych rozwojem koronawirusem miast. Zagrożenie jest na tyle duże, że najlepsze sklepy z odzieżą brytyjskich marek wstrzymały sprzedaż od 150 lat. Nawet w czasie drugiej wojny światowej “odzieżowe giganty”  w Wielkiej Brytanii nie były zamknięte. W obecnej sytuacji są wstrzymane nawet wysyłki online. 

J. Fashion wstrzymuje sprzedaż z powodu pandemii do odwołania

To smutny fakt…, ale artykuły na tematy mody, oraz związane z dbaniem o swój wygląd i zdrowie nadal będą publikowane. Podczas konieczności pozostania w domu moimi wpisami chciałabym pomóc Tobie ( i sobie ) zagospodarować czas kwarantanny, zmotywować się i zadbać o swój imege.

Moda i pochodne  z nią tematy, to nieskończenie długa rzeka informacji. Aby zawsze wyglądać dobrze należy również spędzić ze sobą sam na sam dużo czasu. Bo do pełnej “odbudowy” i upiększania biologicznego ciała należy wiele czasochłonnych czynności. I niestety ważne jest tutaj, aby zabiegi odnawiające biologicznie ciało były wykonywane regularnie.

Skorzystaj więc teraz podczas przymusowej izolacji i poświęć czas SOBIE.

J. Fashion wstrzymuje sprzedaż z powodu pandemii do odwołania

Moda jednak się nie zatrzymała. Wstrzymuje się sprzedaż, ale kolejne kolekcje nadal powstają. Projektanci projektują, a tysiące krawców nadal pracuje w domu. I tu nasuwa się pytanie. Co się stanie z niewyprzedaną odzieżą? Odzież outlet na pewno zaleje wielką falą sklepy i internet. Ale to dopiero przyszłość… Miejmy nadzieję że niedaleka…

A dopóki nasze życie nie powróci do normalności polecam moje porady.

Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia i do zobaczenia

 Jesteś DOROSŁY?

Zobacz też moje artykuły na nowym BLOGU bez tabu:

A w wolnej chwili… weź udział w konkursie z nagrodami 

 

 

Kliknij → i dobierz zasady konkursu 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *