Jak idealnie dopasować kreacje kupione przez internet?

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Jak idealnie dopasować kreacje kupione przez internet?

Obecna sytuacja, związana z pandemią Covid19, “funduje nam” co jakiś czas nowe obostrzenia.  W związku z tym sklepy odzieżowe pozostają zamknięte, a nasze zakupy możemy zrobić jedynie przez internet. I tu zaczynają się problemy i pytania. Czy zakupione przez internet kreacje będą idealnie pasować do naszej figury, oraz, czy kupiony produkt będzie tak rewelacyjny jakościowo, jak na reklamowych zdjęciach?

Kiedy robimy internetowe, odzieżowe zakupy, sugerujemy się przede wszystkim reklamowym zdjęciem. Widzimy fason i kolor kreacji, nie  mając możliwości ich dotknięcia, oraz przymierzenia. Często zachwycamy się obrazem reklamy towaru, nie wiedząc, jak dana kreacja będzie wyglądać w rzeczywistości.

Niestety często popełniamy “wizyjne błędy”, bo dostarczony towar nie odpowiada zupełnie obrazom, jakim zaufaliśmy. A tanie rewelacyjne “super ubrania”  nadają się w rzeczywistości najwyżej do prac w ogrodzie.

Jak zatem, idealnie dopasować kreacje kupione przez internet, aby ich jakość i rozmiar nie był pomyłką i nie narażać się na kłopotliwe zwroty?

Jak idealnie dopasować kreacje kupione przez internet?

Aby idealnie dopasować kreacje kupione przez internet, należy rzecz jasna dobrać odpowiedni rozmiar. Jeśli dokładnie nie wiemy jak określić wielkość wybranego produktu należy po prostu użyć centymetra i skorzystać z tablicy, na której wypisane są podpowiedzi. Tablice jednak nie zupełnie oddają rozmiarów idealnie. Jeśli kupujemy kreacje najlepszych marek z Wielkiej Brytanii, musimy widzieć, że rozmiarówki sa zawyżone, lub zaniżone.

I tu moja podpowiedź:

TOPSHOP i SUPERDRY  ,to marki, których rozmiary są nieco zaniżone

RIVER ISLAND , zawyżone

NEW LOOK , oddaje swoje rozmiary idealnie jak na tablicy rozmiarowej

Nie pomylmy się zatem w doborze rozmiaru, aby nie narazić na kłopotliwe zwroty.

Tablica rozmiarów DAMSKICH :

 

Tablica rozmiarów MĘSKICH:

 

Jak idealnie dopasować kreacje kupione przez internet?

Aby dopasować idealnie kreacje kupione przez internet, należy także pamiętać o dokładnym przestudiowaniu opisu artykułu. Jeśli opisów nie ma, to lepiej zrezygnować z zakupu. Sugerowanie się jedynie zdjęciem nie zapewni nam dobrej jakości towaru.

Należy zatem dokładnie zapoznać się z jakiego materiału zrobiony jest produkt. Jeśli nie znamy się na materiałach warto najpierw zapoznać się z nazwami i składem materiału.   Nasze kreacje powinny być uszyte z materiałów naturalnych, które są przewiewne i nie powodują alergii. To bardzo ważne w zakupie odzieży.

Tania odzież z włókien sztucznych nie nadaje się zupełnie do ubioru, choć wzory wyglądają zachęcająco.

Takie kreacje mogą przysporzyć nam jedynie wysypki, zamiast uroku!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *