Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Biżuteria to ważny element w Twojej stylizacji na  każdą okazję . A jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku, aby spełnić wymogi mody?  2020 rok pod kątem biżuterii jest dość mocno zróżnicowany. Biżuteria, oraz  dodatki zagościła na wybiegach w wielu odmianach, kolorach, wzorach i surowcach. Jednak  nurt eko, frędzle, oraz motywy podróżnicze, retro i boho,  zagrały u najlepszych projektantów główne skrzypce.  Biżuterią klasyczną,  czyli ponadczasową ugruntowano stylizacje 2020 roku, odważnie zrywając ze schematami.

W tym roku moda sprzyjająca elegancji, zatem w zależności od sytuacji możesz wybiorczo  podkreślić swoje stylizacje właśnie biżuterią.

W tym roku najmodniejsze są ubrania w stylu Blink, Blink, zatem przeglądając swoją szafę i szkatułki, sprawdź dokładnie, które elementy będzie można przeobrazić w stylizacje na czasie, oraz jakie dodatki najlepiej uzupełniłyby Twój  wizerunek.

Z tą wiedzą łatwiej  będzie dokupić biżuterię, która doskonale dopełni kreację – czy to wieczorową, biznesową, bądź  casualową – tak, by była w trendach mody 2020 roku

Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Kolczyki

Bazujące na latach 80-tych kolczyki w postaci frędzli podkreślające kolory i kształt natury, to doskonały pomysł na każdą okazję. Frywolne,  długie kolczyki w tym stylu świetnie podkreślą Twój kolor oczu, włosów, oraz nadadzą Twojej stylizacji lekkiego charakteru. Mogą to być kolczyki srebrne, złote, lecz koniecznie z dodatkiem naturalnych surowców, takich jak naturalne kamienie, perły, lub naturalne włókna. U największych projektantów w 2020 roku kolczyki swym  kształtem i kolorem oddają  naturę i charakter ziemi  na przykład pachnące trawy i zboża

Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Nausznice

Podobnie jak w latach 80- tych i 90-tych u światowych projektantów biżuterii w roku 2020, królują nausznice. Szczególnie polecane są pojedyncze, duże nausznice z elementami dekoracyjnymi.

Mogą to być  wiszące łańcuszki, drobne kamienie połączone w spiralki, sople oraz elementy wykonane z tkanin. A wszystko powinno błyszczeć delikatnie oddając pod wpływem światła całą paletę kolorów.

Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Naszyjniki i bransolety

Biżuteria na 2020 rok  u największych projektantów oddaje swoja stylizacją specyfikę pokolenia Millenialsów –czyli  wolność wyboru, brak schematów, podróże, bycie eko i łamanie dotychczasowych ram. Zatem nadal  popularne będą naszyjniki i bransolety z charmsami, szczególnie tymi podróżniczymi!

w 2020 roku możesz podkreślić swoje stylizacje biżuteria na szyje w postaci błyszczących tasiemek. Przylegająca do szyi taśma z błyszczącym szeregiem kamyków, lub błyszczących cyrkonii wyeksponuje charakter Twojego eleganckiego wyglądu. A moda na hand-made,  także podkreśli indywidualizm Twojej osoby. A to także  główne nuty ozdób tego roku. Warto więc wybrać  biżuterię, która swą stylizacją wyraża Ciebie i Twoje  upodobania w modny sposób.

Zarówno świat mody jak i designu, stoi obecnie na stanowisku podkreślającym, że to my jesteśmy zmianą, która dzieje się na świecie. To zachęca to kreowania mikrotrendów i stawiania na bardzo zindywidualizowane elementy – zwłaszcza w naszyjnikach i bransoletach,  które wspaniale nadają się do wyrażania własnego stylu.

Przyjrzyj się więc modnym nurtom i wybierz taki element, który jest najbliżej Twojego osobistego gustu, bo w ten prosty sposób  zdaniem kreatorów,  to co masz na szyi i rękach wyrazi Twój charakter.

Jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku?

Każdego roku przez Instytut Pantone, zostaje ogłoszony kolor roku  w biżuterii. W tym roku jest to kolor Classic Blue. Własnie ten odcień granatu został okrzyknięty jako łączący świat natury i technologii. Bardziej plastycznie kolor Classic Blue określany jest jako odcień nieba o zmroku,  lub spokojnego, głębokiego oceanu.Na tej podstawie można więc spodziewać w biżuterii 2020 roku motywów marynistycznych.

Dobierając biżuterię nie zapomnij o zegarku. odpowiednio dobrany  zegarek podobnie jak biżuteria oddaje charakter właściciela

Zatem j – jaką biżuterią podkreślić swoje stylizacje w 2020 roku? Taką, która w najskrupulatniejszy sposób wyrazi Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *