Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii. 20.07.2020 wracamy do pracy!

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii. 20.07. 2020 wracamy do pracy!

Uwaga! Wspaniała informacja. Sprzedaż damskiej odzieży outlet z Wielkiej Brytanii od J. Fashion zostanie uruchomiona 20.07.2020. Po długiej przerwie, która została spowodowana pandemią koronawirusa wracamy do pracy! W Wielkiej Brytanii zostały zlikwidowane obostrzenia na tyle, że realizacja zamówień będzie realizowana w sposób bezpieczny i zorganizowany.

A po sondzie “cenowej” i asortymentowej mogę zagwarantować moim wszystkim klientom, że odzieżowych “outletowych perełek” można znaleźć bardzo wiele

Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii od J.Fashion, to doskonała forma zdobycia ciekawych, niepowtarzalnych strojów na każdą okazję i porę roku.

Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii. 20.07. 2020 wracamy do pracy!

Jolantha Fashion, to prężnie rozwijająca się firma z Cheltenham Spa w Wielkiej Brytanii, która od 2015 zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży outlet. Realizowałam zamówienia wielu brytyjskich doskonałych marek, lecz w obecnej sytuacji postanowiłam nieco zminimalizować zasięg markowych zamówień. Postanowiłam skupić się na czterech konkretnych,doskonałych markach, dla Pań, które swoimi kolekcjami zachwycają mnie najbardziej.

A są to :

TopShop,  River Island,  Superdry, New Look 

 

Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii. 20.07.2020 wracamy do pracy!

Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii zostanie wznowiona od 20.07.2020. Wracamy do pracy pełni nadziei, że sytuacja zagrożenia pandemicznego nie powróci, a współpraca z klientami znowu zostanie cykliczną i bezproblemową.

Odzież OUTLET z Wielkiej Brytanii, to odzież nowa, najwyższej jakości, bez skaz i uszkodzeń. Każda sztuka jest oddzielnie zapakowana, oraz posiada papierową metkę. Sprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii od J.Fashion, to sprzedaż hurtowa, realizowana online w sposób bezpieczny finansowo i wiarygodny, gdyż sprawdzony przez wielu klientów.

Za każdą przesyłkę otrzymujesz fakturę w języku polskim, którą preferuje każdy Urząd Skarbowy w Polsce.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży znajdziesz :

Sprzedaż online odzieży outlet z Wielkiej Brytanii.

20.07.2020 wracamy do pracy!

Dołącz do grupy moich klientów i złóż zamówienie!

A jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie >>> J. Fashion – KONTAKT 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *