Szafirowe piękno. Szlachetność, lojalność i władza w odcieniach blue

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Szafirowe piękno. Szlachetność, lojalność i władza w odcieniach blue

Dlaczego szafirowe piękno odzwierciedla szlachetność lojalność i władzę? Szafirowe piękno znajdziesz w szlachetności natury i drogocennych kamieniach. Niebo przecież to jedna z najpiękniejszych fenomenów świata, a drogocenne kamienie,  szczególnie szafirowe, to nic innego jak obrobione ludzką ręką kolejne cuda natury.

Kolor blue w swoich odcieniach należy do jednego z najzimniejszych kolorów, lecz patrząc na odcienie niebieskich barw  odczuwasz dziwny spokój wewnętrzny… Może dlatego że podświadomie w Twojej  wyobraźni  rysuje się niebo i ocean, a wraz z nimi  na myśl  przychodzą wakacyjne dni, a co za tym idzie  relaks i odpoczynek.

Szafirowe piękno. Szlachetność, lojalność i władza w odcieniach blue

Lojalność

Odcienie blue oznaczają  także lojalność i przyjaźń dla drugiej osoby. Obdarowując kogoś kwiatami, czy biżuterią z niebieskim kamieniem , to dajemy znać osobie obdarowywanej, jak wiele dla nas znaczy jej obecność, jak wielkim darzymy ją szacunkiem, a nawet uczuciem. Między innymi dlatego kolor ten jest tak często wybierany podczas poszukiwań idealnej biżuterii 

Jeśli więc myślisz, jaki prezent sprawić komuś bliskiemu, to stanowczo postaw na upominek z kolorem w odcieniach blue

Szafirowe piękno. Lojalność, szlachetność i władza w kolorze blue

Władza 

Kolor niebieski kojarzony jest z arystokracją, a więc i władzą , gdyż właśnie większość osób z arystokracji lubiło ten kolor, stąd wzięło się nawet  określenie “błękitna krew”

Już  XIX wieku Królowa Wiktoria, otrzymała od narzeczonego Księcia Alberta słynną broszkę z szafirem.  Królowa bardzo ją pokochała i założyła ją nawet do ślubu, gdzie na sukni w kolorze blue,  zachwycająco odbijała swe szafirowe piękno.  Stara tradycja angielska głosi, że, aby życie małżeńskie było udane,  Panna Młoda powinna do ślubu mieć 4 rzeczy  – coś starego i nowego,  oraz coś pożyczonego i coś niebieskiego

Nie wiadomo co nowego i starego miała Królowa, lecz wiadomo, że owa obecnie należy do jednego z  Klejnotów Koronnych Wielkiej Brytanii.

Szafirowe piękno. Szlachetność, lojalność i władza w odcieniach blue

Moda

W Modzie w 2020 roku szafirowe piękno zauważysz u Największych Projektantów z całego świata. Szafirowe klejnoty przyciągające każdego, niebieskie suknie, blue marynarki, morskie płaszcze, oraz szafirowa bielizna,  jakże szlachetnie i zmysłowo, wyglądają na Najlepszych Wybiegach.

Dowodem na to może być zakończony własnie w Paryżu Fashion Week , gdzie najpiękniejsze modelki świata prezentowały całe kolekcje strojów,w kolorze, który oddaje szlachetność i lojalność.  A w majestatycznie poruszających się modelkach  w kolekcjach w odcieniach blue,  królowała władza i pewność siebie.

Stylizacje w Modzie 20202 w odcieniach blue są o tyle ciekawe, ze  łask powróciły:  blue falbany, szafirowe bufki, maszczone i plisowane niebieskie,  powłóczyste boho- tuniki, a na wielkie wyjście – długie,  klasyczne,  błękitne  suknie z odkrytymi plecami.

Zaletą odcieni koloru blue, jest fakt, że łączy się on doskonale z każdym innym kolorem. Zatem modne w tym roku szale, kapelusze, torebki, oraz inne kolorowe dodatki można idealnie wpleść w szafirowe piękno stylizacji.

W roku 2020 odcienie koloru niebieskiego będą obowiązywały w każdym sezonie. Zatem zadbaj o to,  by w ofercie dla Twoich klientów nie zabrakło stylizacji w odcieniach blue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *