Wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii.

Prześlij swoim znajomymj...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii.

Witaj! Jeśli jesteś na mojej stronie, to przypuszczam, że zainteresowała Cię wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii. Wielkie wyprzedaże w krajach zachodnich rozpoczynają się w Black  Friday, a trwają do końca stycznia. W Wielkiej Brytanii Black Friday, czyli “Święto zakupów”, to kalendarzowo następny dzień po Święcie Dziękczynienia.  W tym dniu przedsiębiorcy otwierają wcześniej sklepy, a później zamykają. Niektóre galerie handlowe sprzedają swoje produkty całą noc .

W tym dniu obniżone są ceny we  wszystkich asortymentów w  sklepach, nie tylko odzieży. Obniżki są bardzo atrakcyjne. Trafiają się nawet „perełki” – obniżone  do 90% pierwotnej ceny.

To święto przeniknęło do polskich domów nieco później i choć istnieje od dawna, to promocje trwają o wiele krócej. No cóż co kraj to obyczaj…

Dlaczego wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii trwa dłużej?

W Polsce i wielu krajach Europy,  Święta “Bożego Narodzenia”, obchodzone są zgodnie z zupełnie inną tradycją niż w Wielkiej Brytanii. W większości domów obchodzi się te święta według wiary katolickiej. Zatem wigilię, na które szykuje się bezmięsne potrawy i oczywiście na stole króluje karp. Następnie pierwszy dzień świąt i drugi dzień świat.

W Wielkiej Brytanii, podobnie jak Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i innych krajach Wspólnoty Narodów to tylko jeden dzień świąt, 26 grudnia, czyli Christmas . 

W tym dniu nie znajdziesz wolnego miejsca w restauracji. Celebrowanie jakichkolwiek świąt w krajach anglosaskich, wygląda zupełnie inaczej.

Zaraz po Christmas    w Tych krajach następuje Boxing Day a w związku z tradycją w tym dniu celebrowane jest kolejne święto zakupów.  Wielkiej Brytanii znikają już  świąteczne dekoracje, a pojawiają się ogromne bilbordy oznajmiające procentowe zniżki w wyprzedażach. Podobnie jak w Black Friday zniżki są bardzo wysokie, a wiec w każdym niemal sklepie ogromna “rzesza”  klientów “łowi” najlepsze okazje cenowe.

Wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii, 

To również wyprzedaż w mojej firmie. Ponieważ zajmuję się nie tylko sprzedażą odzieży outlet z Wielkiej Brytanii , ale również stylizacją, dlatego postanowiłam tworzyć dla Ciebie cudnej, wyjątkowej odzieży w postaci odzieżowej paczki. Ponieważ w paczce znajduje się różny asortyment odzieży – nowa i używana w sesjach zdjęciowych.

Niestety zdjęcia nie są moja własnością,  więc nie wolno ich mi publikować. W tym miejscu bardzo Ciebie proszę o wyrozumiałość… Odzież outlet najlepszych światowych marek jest dostępna do obejrzenia na LIVE, które zabukuj już dzisiaj

Wielka wyprzedaż odzieży outlet z Wielkiej Brytanii, spotkanie na żywo 

Podczas  spotkania na żywo, będziesz mogła/mógł zobaczyć przez kamerę, moją prezentację, ocenić  i podjąć decyzję o zakupie. Są to ubrania w stanie idealnym z metką mojego biznesu. Na metce jest określony rozmiar i rozmiar poszczególnej sztuki. Podobnie jak w poprzedniej paczce, która została bardzo szybko sprzedana zobaczysz odzież outlet najlepszej jakości najlepszych, cenionych marek w Wielkiej Brytanii

30 sztuk rewelacyjnych ubrań damskich możesz zamówić natychmiast w hurtowej cenie £155

Na spotkaniu na żywo zobaczysz również w jaki sposób pracuję z klientami, oraz wiele cennych rad marketingowych tzn-  podpowiedzi w jaki sposób zainteresować klienta i sprzedać nie tylko kolekcje kupione ode mnie.

A tak na koniec… chciałabym wysłać Tobie zaproszenie…

sprzedaż hurtowa online odzieży outlet z Wielkiej Brytanii, to ostatnio tylko jedna gałąź mojej internetowej działalności. Od jakiegoś czasu jest w sieci mój nowy blog

Zapraszam serdecznie

J. Fashion by Jola Wiejacha

O mnie 

Witam Ci na blogu bez tabu.
Poznaj odpowiedź na wstydliwe pytania… czytaj dalej 

Zapraszam do lektury artykułów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *